Breznica pala nakon pet godina

4 godine pre 587 pregleda Izvor: dan.co.me

Pomoćni teren Budućnosti. Gledalaca: 50. Sudija: Miloš Ćupić (Podgorica). Strijelci: Bečić u 54. i 64, Boričić u 87. i Krstović u 90+5. za Budućnost, a Gradinović u 17, Vujadinović u 34. i 70. minutu za Breznicu.

BREZNICA: M. Knežević, Vujadinović, Gradinović, Karličić, Miletić, A. Knežević, Šebek, Bošnjak, Čengić, Maraš, Kočanović.

Breznica je doživjela prvi poraz na domaćoj sceni i to nakon pet godina. U derbiju 14. kola, Pljevljakinje su izgubile od Budućnosti sa 3:4, iako su na poluvremenu imale dva gola prednosti. Međutim, izabranici Duška Globarevića su nastavak susreta odigrale bolje, željele su preokret u pobjedu i do nje su stigli u petom minutu nadokande vremena. Plave su se spremale da izvedu korner, golmanka Anastasija Krstović krenula je da pomogne svom napadu, a onda se pred golom rivala najbolje snašla u gužvi i pogodila mrežu za 4:3.