Budvanima drama u Pljevljima

3 godine pre 375 pregleda Izvor: pobjeda.me

Budvanska rivijera Budva savladala je Rudar (28:27) u gostima u zaostalom meču 11. kola Prve lige za rukometaše.

Tim Dejana Dragnića vodio je gotovo sve vrijeme, u 53. minutu imao tri gola prednosti (26:23) i umalo ih ispustio. Rudar je izjednačio dva minuta prije kraja, ali je 27 sekundi kasnije Nebojša Lakić donio trijumf oslabljenim gostima.

Rudar 27 (11)

B. rivijera 28 (13)

PLJEVLJA – Dvorana ,,Ada“. Igrano bez prisustva publike. Sudije: M. Ražnatović i I. Pavićević (obojica iz Cetinja). Sedmerci: Rudar 2 (0), Budvanska rivijera Budva 5 (1). Isključenja: Rudar 8, Budvanska rivijera Budva 8 minuta.

RUDAR: Čolović (dva sedmerca), Suljević (10 odbrana i dva sedmerca), Junuz, Jelušić 4, Matović 1, Racković 9, Poleksić, Peruničić, Barjaktarović 6, Matović 7, Vukas, Ćurčić, Knežević.

BUDVANSKA RIVIJERA BUDVA: Pešić (13 odbrana), Ivančević, Vidović 2, Novaković 6, Simović 5, Nikolić 1, Lakić 4, Đođić 5 (1), Vukić 5, Katnić, Kapisoda, Bracanović, Zeković, Radoman.