CG poražena u Zenici, kraj sna o plasmanu u elitu Lige nacija

2 godine pre 351 pregleda Izvor: CdM

Crnogorski fudbaleri izgubili su kolo prije kraja takmičenja šanse za prvo mjesto u B Ligi nacija.

Ekipa Miodraga Radulovića poražena je večeras u Zenici od Bosne i Hercegovine sa 1:0.

Gol odluke postigao je u sudijskoj nadoknadi u prvom dijelu Demirović i donio domaćoj selekciji prvu poziciju u grupi, bez obzira na ishod mečeva posljednjeg kola.

Pored trijumfa Bosna i Hercegovina obezbijedila je najviši rang Lige nacija, kao i plej of za plasman na EURO, ukoliko ne uspije da se kroz kvalifikacije domogne šampionata Evrope.

Naš tim bio je oprezan u prvom poluvremenu, vodeći računa prije svega o svom golu.

Pogodili su domaći mrežu Mijatovića, ali taj gol nije priznat jer je nakon signalizacije iz VAR sobe potvrđen ofsajd Demirovića, koji će kasnije postati čovjek odluke.

U nastavku je Crna Gora bila ofanzivnija. Na teren su ušli igrači sa napadačkim karakteristikama, Mugoša, Đurđević i Hakšabanović, ali promjene rezultata nije bilo.

Nisu “sokoli” stvorili nijednu pravu šansu na “Bilinom polju” i poraz je sasvim zaslužen.

Crna Gora će Ligu nacija završiti u ponedjeljak od 20.45, kada će dočekati Finsku.