Danas dueli u grupama E i F: Hrvatska ili Belgija, Španija igra za Njemačku?

    2 meseca pre 138 pregleda Izvor: antenam.net

Danas ćemo dobiti još dva para osmine finala na Mundijalu u Kataru nakon utakmica trećeg kola u grupama E i F. 

Od 16 sati igraju se mečevi grupe F, a derbi je okršaj Hrvatske i Belgije. „Kockastima“ odgovara i remi jer imaju bod više od Belgije, dok je možda u najboljoj poziciji Maroko koji dijeli prvo mjesto sa Hrvatima, a igraće protiv otpisane Kanade. 

U grupi E, Njemci bi pobjedom nad Kostarikom prošli u nokaut fazu, pod uslovom da Španija dobije Japan. Odgovarao bi im i remi, ali bi „panceri“ onda morali slaviti sa minimum dva gola razlike. Ni Kostarika nije bez šansi, sa bodom protiv Njemačke, a porazom Japana, našla bi s emeđu 16 najboljih ekipa svijeta. 

GRUPA A:

Tabela: Holandija 7, Senegal 6, Ekvador 4, Katar 0.

1. kolo 20. i 21.11: Katar – Ekvador 0:2, Senegal – Holandija 0:2

2. kolo 25.11: Katar – Senegal 1:3, Holandija – Ekvador 1:1

3. kolo 29.11: Ekvador – Senegal 1:2, Holandija – Katar 2:0

GRUPA B:

Tabela: Engleska 7, SAD 5, Iran 3, Vels 1.

1. kolo 21.11: Engleska – Iran 6:2, SAD – Vels 1:1

2. kolo 25.11: Vels – Iran 0:2, Engleska – SAD 0:0

3. kolo 29.11: Iran – SAD 0:1, Vels – Engleska 0:3

GRUPA C:

Tabela: Argentina 6, Poljska 4, Meksiko 4, Saudijska Arabija 3.

1. kolo 22.11: Argentina – S. Arabija 1:2, Meksiko – Poljska 0:0

2. kolo 26.11: Poljska – S. Arabija 2:0, Argentina – Meksiko 2:0

3. kolo 30.11: Poljska – Argentina 0:2, S. Arabija – Meksiko 1:2

GRUPA D:

Tabela: Francuska 6, Australija 6, Tunis 4,  Danska 1.

1. kolo 22.11: Danska – Tunis 0:0, Francuska – Australija 4:1

2. kolo 26.11: Tunis – Australija 0:1, Francuska – Danska 2:1

3. kolo 30.11: Australija – Danska 1:0, Tunis – Francuska 1:0

GRUPA E:

Tabela: Španija 4, Japan 3, Kostarika 3, Njemačka 1.

1. kolo 23.11: Njemačka – Japan 1:2, Španija – Kostarika 7:0

2. kolo 27.11: Japan – Kostarika 0:1, Španija – Njemačka 1:1

3. kolo 01.12: 20h Japan – Španija, 20h Kostarika – Njemačka

GRUPA F:

Tabela: Hrvatska 4, Maroko 4, Belgija 3, Kanada 0.

1. kolo 23.11: Maroko – Hrvatska 0:0, Belgija – Kanada 1:0

2. kolo 27.11: Belgija – Maroko 0:2, Hrvatska – Kanada 3:1

3. kolo 01.12: 16h Hrvatska – Belgija, 16h Kanada – Maroko

GRUPA G:

Tabela: Brazil 6, Švajcarska 3, Srbija 1, Kamerun 1

1. kolo 24.11: Švajcarska – Kamerun 1:0, Brazil – Srbija 2:0

2. kolo 28.11: Kamerun – Srbija 3:3, Brazil – Švajcarska 1:0

3. kolo 02.12: 20h Kamerun – Brazil, 20h Švajcarska – Srbija

GRUPA H:

Tabela: Portugal 6, Gana 3, Urugvaj 1, Južna Koreja 1.

1. kolo 24.11: Urugvaj – J. Koreja 0:0, Portugal – Gana 3:2

2. kolo 28.11: J. Koreja – Gana 2:3, Portugal – Urugvaj 2:0

3. kolo 02.12: 16h Gana – Urugvaj, 16h J. Koreja – Portugal

POGLEDAJTE UKRŠTANJA U OSMINI FINALA:

3. decembar:

Holandija – SAD 16h
Argentina – Australija 20h

4. decembar:

Francuska – Poljska 16h
Engleska – Senegal 20h

5. decembar:

1E – 2F 16h
1G – 2H 20h

6. decembar:

1F – 2E 16h
1H – 2G 20h

ČETVRTFINALE:

9. decembar:

1E/2F – 1G/2H (PAR A) 16h
1A/2B – 1C/2D (PAR B) 20h

10. decembar:

1F/2E – 1H/2G (PAR C) 16h
1B/2A – 1D/2C (PAR D) 20h

POLUFINALE:

13.decembar:

PAR A – PAR B 20h

14. decembar:

PAR C – PAR D 20h

ZA TREĆE MESTO:

17. decembar 16h:

FINALE:

18. decembar 16h: 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

%d bloggers like this: