Danas tri meča EP: Derbi u Sankt Petersburgu

    2 meseca pre 74 pregleda Izvor: antenam.net

Euro je startovao sinoć ubjedljivom pobjedom Italijana, a večeras se igra drugi meč te grupe A. U Rimu od 15 sati igraće Vels i Švajcarska.

Od 18 se igra prvi duel B grupe, Danska – Finska, a od 21 sat derbi dana Belgija – Rusija.

GRUPA A

1. KOLO

11. jun – Olimpiko, Rim: Turska – Italija 0:3

12. jun – Olimpijski stadion, Baku: Vels – Švajcarska 15 sati

2. KOLO

16. jun – Olimpijski, Baku: Turska – Vels 18

16. jun – Olimpiko, Rim: Italija – Švajcarska 21

3. KOLO

20. jun – Olimpijski, Baku: Švajcarska – Turska 18 časova

20. jun – Olimpiko, Rim: Italija – Vels 18 časova

GRUPA B

1. KOLO

12. jun – Parken, Kopenhagen: Danska – Finska 18 sati

12. jun – Krestovski, Sankt Peterburg: Begija – Rusija 21

2. KOLO

16. juna – Krestovski, Sankt Peterburg: Finska – Rusija 15

17. juna – Parken, Kopenhagen: Danska – Belgija 18

3. KOLO

21. jun – Parken, Kopenhagen: Rusija – Danska 21

21. jun – Krestovski, Sankt Peterburg: Finska – Belgija 21

GRUPA C

1. KOLO

13. juna – Nacionalna arena, Bukurešt: Austrija – Severna Makedonija 18

13. juna – Johan Krojf arena, Amsterdam: Holandija – Ukrajina 21

2. KOLO

17. juna – Nacionalna arena, Bukurešt: Ukrajina – Severna Makedonija 15

17. juna – Johan Krojf arena, Amsterdam: Holandija – Austrija 21

3. KOLO

21. juna – Johan Krojf arena, Amsterdam: Severna Makedonija – Holandija, 18

21. juna – Nacionalna arena, Bukurešt: Ukrajina – Austrija 18

GRUPA D

1. KOLO

13. jun – Vembli, London: Engleska – Hrvatska 15

14. jun – Hempden park, Glazov: Škotska – Češka 15

2. KOLO

18. jun – Hempden park, Glazov: Hrvatska – Češka 18

18. jun – Vembli, London: Engleska – Škotska 21

3. KOLO

22. jun – Hempden park, Glazov: Hrvatska – Škotska 21

22. jun – Vembli, London: Češka – Engleska 21

GRUPA E

1. KOLO

14. juna – Krestovskij, Sankt Peterburg: Poljska – Slovačka 18

14. juna – La Kartuha, Sevilja: Španija – Švedska 21

2. KOLO

18. juna – La Kartuha, Sevilja: Švedska – Slovačka 15

19. juna – Krestovskij, Sankt Peterburg: Španija – Poljska 21

3. KOLO

23. juna – La Kartuha, Sevilja: Slovačka – Španija 18

23. juna – Krestovskij, Sankt Peterburg: Švedska – Poljska 18

GRUPA F

1. KOLO

15. juna – Puškaš arena, Budimpešta: Mađarska – Portugal 18

15. juna – Alijanc arena, Minhen: Francuska – Nemačka 21

2. KOLO

19. juna – Puškaš arena, Budimpešta: Mađarska – Francuska 15

19. juna – Alijanc arena, Minhen: Portugal – Nemačka 18

3. KOLO

23. juna – Puškaš arena, Budimpešta: Portugal – Francuska 21

23. juna – Alijanc arena, Minhen: Nemačka – Mađarska 21

Najnovije vijesti

U nedjelju do 40 stepeni

31. jula 2021. 22:00

Najčitanije

Pogledajte rezultate glasanje po opštinama

31. avgusta 2020. 23441 pregleda

TRAGEDIJA na mostu na Đurđevića Tari

27. jula 2021. 10748 pregleda

Divljak u gradu (VIDEO)

7. januara 2020. 9215 pregleda

Udes na Gukama

27. oktobra 2019. 8626 pregleda

Pljevaljska „vještica u magli“

20. decembra 2020. 8489 pregleda

Na Jabuci “pali” šverceri narkotika

15. jula 2019. 8118 pregleda

Jesu li Pljevlja žrtvovan grad?

27. marta 2020. 7694 pregleda
%d bloggers like this: