Đoković u finalu Torina

1 godina pre 220 pregleda Izvor: ADRIA

Odličnu formu u završnici sezone Novak Đoković potvrdio je plasmanom u finale Završnog turnira sezone u Torinu.

Srpski teniser je u polufinalu u dva taj brejka bio bolji od Tejlora Frica.

Iako je i danas imao fizičkih problema, kao posljedica jučerašnjeg maratona protiv Danila Medvedeva, našao je prave udarce u odlučujućim trenucima meča.

Taj brejk prvog seta dobio je fenomenalnim bekhendom, ali je na startu drugog izgubio servis.

Imao je Fric šansu da izjednači jer je vodio 5:4 i servirao, ali je Đoković po ko zna koji put u karijeri iskoristio posljednju šansu da ostane u setu, izjednačio na 5:5 i potom u taj brejku osigurao pobjedu.

Za šesti trofej u karijeri na Završnim turnirima sezone igraće sjutra od 19 sati protiv pobjednika večerašnjeg meča između Andreja Rubljova i Kaspera Ruda.