Filip Gazdić golom na 28 sekundi prije kraja donio je pobjedu Rudaru protiv Zabjela (33:32), a meč je završio sa impresivnim učinkom od devet golova iz 13 pokušaja. U pobjedničkoj ekipi istakao se i Elmin Junuz sa šest pogodaka, a kod gostiju je Dejan Lipovina pogodio osam puta, tri gola manje dali su Nikola Đurković i Vukan Pejović. Pljevljaci su na učinku od dvije pobjede, a Zabjelčani imaju trijumf i dva poraza.
Do prve pobjede stigli su Beranci i to protiv Mornara 7 (29:27). Gosti iz Berana minut i po prije kraja utakmice približili se se na gol zaostatka (28:27), ali je sve dileme otklonio Milija Kastratović.
Luka Došljak postigao je deset golova, bez promašaja, Sava Ražnatović je bio najefikasniji (sedam) u gostujućem timu.
Na manje od osam minuta do kraja u Tivtu je bilo neriješeno (23:23), domaćin Partizan 1949 serijom 4:0 uspio je da dođe do bodova protiv bjelopoljske ekipe.
Darko Đurković sa osam golova iz toliko šuteva bio je najraspoloženiji kod domaćina, u redovima Jedinstva Bemaks sedam puta bili su precizni Bojan Varagić i Danilo Joksimović.
Lovćen je u ranije odigranom meču slavio protiv Sutjeske 28:24.
Related