Hrabra Sutjeska nagrađena u Bratislavi: Kojašević majstorijom šokirao Slovan

5 godina pre 780 pregleda

Sutjeska ima savršen rezultat pred revanš – duel sa Slovanom u Bratislavi u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona završen je 1:1.

Domaćin je poveo u 82. minutu golom Andraža Šporara, a veliki remi crnogorskom šampionu donio je Damir Kojašević maestralnim pogotkom sa 25 metara u 95.

Slovan je i ranije zaslužio da vodi, stvorio je veliki broj priliku pred golom Sutjeske, čiji su defanzivci na čelu sa Giljenom na sve načine čuvali mrežu, ali kod pogotka Šporara nisu imali šansi.

Mađar Holman je tada maestralnim pasom pronašao Danijela, a ovaj s dene strane asistirao slovenačkom golgeteru koji nije pogriješio.

Sutjeska je prijetila, a dvije velike šanse imala je početkom drugog poluvremena i u 93. minutu.

Prvo je Aleksandar Šofranac probao glavom sa pet metara nakon kornera Marka Ćetkovića, a onda na isti način i Bojan Božović kada je centrirao Damir Kojašević.

Sve to kao da je bio uvod u dodir klase omalenog veziste koji je šokirao domaću publiku…

Revanš je za sedam dana u Nikšiću u kojem Sutjeska definitivno nije bez šansi…

Izvor: Vijesti