Juniori Pljevalja bolji od Rudara

5 godina pre 534 pregleda Izvor: tvpljevlja.me

LIGA JUNIORA SJEVERNA REGIJA

U gradskom derbiju Pljevlja su bila ubjedljiva protiv svojih vršnjaka iz Rudara i trimumfovala sa 43 poena prednosti. Može se reći da se pobjednika nazirao već poslije prve četvrtine, a da je meč riješen već nakon 20 minuta igre kada se na veliki odmor otišlo sa 47:24. Agresivnom odbranom do kraja gosti su povećavali razliku i na startu prvenstva došli do bodova.

Rudar-Pljevlja 40:83  (12:23, 12:24, 6:19, 10:17)

Dvorana S.C. “Ada”. Gledalaca oko 100. Sudije: Kenan Gušmirović (Bijelo Polje) i Branko Šćekić (Berane).

RUDAR: Vraneš 2, Borović 11, Vemić 12, Babić, Terzić 9, Ječmenica, Tanjević, Dačević, Jelovac 2, Zečević 4.

PLJEVLJA: Sandić 8, J. Jelovac 11, Šubarić 4, Planić 3, Kušljević 2, Jovović 2, Šarančić, Milikić 19, Gačević 6, Živković 4, N. Jelovac 8, Radović 6.