Ko će CFL više doživljavati ozbiljno?

3 godine pre 429 pregleda Izvor: vijesti.me

Totalni cirkus u derbiju 9. kola Telekom 1. Crnogorske fudbalske lige – fudbaleri Zete napustili su derbi protiv Budućnosti pod Goricom, deset minuta prije kraja na nagovor uprave, nakon što im je sudija Nikola Dabanović pokazao treći crveni karton.

Budućnost je u tom trenutku vodila 1:0, golom koji je samo pet minuta ranije postigao Draško Božović iz penala, a osmorica fudbalera gostujućeg tima nisu ostala do kraja na terenu…

Prvi crveni karton sudija Dabanović pokazao je Vasku Kaleziću u finišu prvog poluvremena – dva žuta u razmaku od 20 minuta, oba zbog faula.

Drugi crveni karton dobio je štoper Janko Simović u 73. minutu, neposredno nakon penala, zbog prigovora.

Konačno, treći crveni karton u 79. minutu dobio je Srđan Krstović, zbog udaranja laktom Marka Vučića.

Tako će će dešavanja iz liga koja malo koga zanima, koja posljednjih godina zbog velike devalvacije kvaliteta ne privači preveliku pažnju, sada sasvim sigurno obići region.