LŠ: Dva remija uz goleade

4 sedmice pre 382 pregleda Izvor: CdM

Atomski fudbal u četvrtfinalu Lige šampiona – Real i Mančester Siti igrali su 3:3 u Madridu, a Arsenal i Bajern Minhen 2:2 u Londonu.

Nakon uvodnih utakmica nemoguće je procijeniti ko će u polufinale elitnog takmičenja, ali nećemo dugo čekati na revanše.

Za osam dana su zakazani dueli na Itihadu i Alijans areni.

Večeras smo uživali u dva vrhunska okršaja. U Madridu je viđeno isto toliko preokreta.

Počelo je lukavim golom Bernarda, ali je brzo Real okrenuo rezultat – strijelci Dijaš (autogol) i Rodrigo.

Uslijedilo je zatišje, a onda je ponovo prštalo u periodu od 66. do 79. minuta. Foden i Gvardiol su “strijelama” sa distance doveli Siti do vođstva od 3:2, a onda je Valverde iz voleja postavio krajnji ishod.

Arsenal je bio dosta favorizovan pred duel sa Bajernom, ali je večerašnja utakmica pokazala da je Bajern i dalje veoma opasna ekipa, iako je sezona u Bundesligi izuzetno neuspješna.

Saka je načeo Bavarce, a onda su gosti preko Gnabrija i Kehna šokirali prisutne na Emirejtsu.

Ipak, Arsenal na revanš neće ići sa zaostatkom, pošto je Trosar u 76. minutu pogodio za 2:2.

REAL MADRID – MANČESTER SITI 3:3