LŠ: Zvezda u finišu do boda, pobjede Sitija i Barselone, Njukasl razbio PSŽ

7 meseci pre 520 pregleda Izvor: antenam.net/cdm.me

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su prvi bod u Ligi šampiona. U drugom kolu grupe G pred svojim navijačima igrali su neriješeno sa Jang Bojsom 2:2.

Domaćin je poveo golom Ndijae što je bio i rezultat prvog poluvremena, a preokret je najavio Ugrinić na startu drugog dijela. Na 1:2 povisio je Iten sa bijela tačke u 61. minutu. Bod Zvezdi donio je Bukari u 88. minutu.

U istoj grupi Siti je slavio u Lajpcigu 3:1. Građani su poveli golom Fodena u 25. minutu, izjednačio je Openda na startu drugog poluvremena. Tri boda Englezima donijeli su Alvarez i Doku u finišu utakmice.

Malo iznenađenje priredio je Njukasl koji je kod kuće nadigrao PSŽ 4:1. Za domaćina redom su pogađali Almiron, Burn, Longstaf i Šar, a poraz Francuza ublažio je Ernandez.

U istoj grupi F meč bez golova odigrali su Dortmund i Milan.

Do tri boda stigla je Barselona protiv Porta. Slavili su Katalonci u gostima 1:0 golom Toresa u 45. minutu. Gosti su meč završili sa desetoricom jer je u sudijskoj nadoknadi pocrvenio Gavi.

Lacio je slavio u Glazgovu protiv Seltika 2:1. Furuhaši je pogodio za 1:0, izjednačenje Italijanima donio je Većino sredinom prvog poluvremena, a tri boda Pedro u 96. minutu.