Ne pomaže ni Ćavi, Barsa sada mora da sruši Bajern u Minhenu za prolazak

2 godine pre 303 pregleda Izvor: dnevne.me

Legenda se vratila u svoju Kataloniju, ali i veoma brzo je shvatila da Barsa više nije onaj tim za koji je nekada igrao.

Novi trener Barse Ćavi Ernandez nije uspio da „probudi“ ekipu, Benfika je sa „Nou Kampa“ odnijela bod (0:0), a mogla je i do sva tri u 93. minutu ali je Haris Seferović neshvatljivo promašio ogromnu šansu.

Ovim remijem Barsa i dalje drži sve u svojim rukama, ali će joj za prolazak u osminu finala Lige šampiona u posljednjem kolu trebati pobjeda nad moćnim Bajernom – i to u Minhenu.

Ukoliko Benfika u posljednjem kolu savlada Dinamo u Lisabonu, Barsi neće biti dovoljan ni bod iz Minhena.

Veliki meč večeras je odigrao Čelsi – velikan iz Londona se osvetio Juvetusu za poraz u prvom meču grupne faze, ali i još jednom pokazao cijeloj planeti zbog čega je šampion Evrope.

„Plavci“ su plesali „Stemfordu“ i sa čistih i sigurnih 4:0 ispratili su „staru damu“ iz Londona.

Čelsi je poveo golom mladog reprezentativca Engleske Trevora Čalobe u 25. minutu

U nastavku su momci Tomasa Tuhela za dva minuta riješili sve dieleme na Stemford bridžu.