Odlična igra rukometaša i pored poraza

4 meseca pre 420 pregleda Izvor: RSCG

Odlično izdanje rukometaša Crne Gore protiv sjajnog protivnika, pred 3.000 gledalaca u Poreču, ali poraz od Hrvatske na startu “Kroacija kupa”, rezultat 29:25.

Nezasluženo visok poslije svega što je viđeno tokom 60 minuta velike borbe.

Domaćin je u finišu meča slomio otpor “lavova”, ali ova igra uliva samopouzdanje.

Crna Gora sa ovakvom igrom može da se nada dobrim rezultatima na Evropskom prvenstvu…

Selektor Vlado Šola je dosta rotirao, dao priliku gotovo svim igračima koji su bili u rotaciji, ali je ritam bio odličan tokom čitavog meča.

Crna Gora je nakon sjajnog početka drugog poluvremena vodila 18:15 u 37. minutu.

Neizvjesno je bilo do posljednja tri minuta, kada je domaćin slomio otpor “lavova”.

Kod Crne Gore Miloš Vujović najefikasniji sa 8 golova, Branko Vujović je postigao 4. Nebojša Simić sjajan na golu, sa 16 odbrana.