Pobijedili smo golom u finišu, tako je najslađe

3 godine pre 375 pregleda Izvor: cdm.me/pobjeda.me

Strpljivom igrom Rudar je pobijedio Podgoricu 1:0 i došao do drugog uzastopnog trijumfa.

I pored velikih finansijskih problema Pljevljaci su na dobrom putu da uspješno završe prvi dio sezone.

“Odigrali sno odličnu taktičku utakmicu. Svjesno smo prepustili sredinu terena protivniku i zatvorili prilaze golu. Za 90 minuta iz igre nijesu nam stvorili gotovo nijednu priliku. Istina, imala je Podgorica svoje šanse pogotovo u prvom poluvremenu, ali sve su to bile situacije iz prekida, gdje se nijesmo baš dobro branili, ali jako je teško čuvati Kordića koji je dominantan u skoku. Svoju šansu nijesmo dočekali iz igre, ali jesmo iz prekida, kada je najslađe u posljednjim minutima utakmice. Već dvije utakmice nijesmo primili gol, a to je znak da popravljamo taj segment igre. Čeka nas još jedna utakmica u nedjelju i u Beranama protiv Jezera se nadam povoljnom rezultatu”, rekao je Vuko Bogavac, trener Rudara.

Pad koncentracije opet je skupo koštao ekipu Milorada Pekovića.

“Probali smo u prvom poluvremenu da nametnemo ritam, imali smo nekoliko prilika koje nijesmo uspjeli da iskoristimo i u drugom poluvremenu takođe. Bila je ovo jako tvrda utakmica na sredini terena. Pokušali smo da pojačamo pritisak, ali smo pred kraj iz prekida primili gol. Ponovo se desio pad koncetracije i moramo da radimo na tome da to ispravimo”, kazao je Milorad Peković, kormilar Podgorice.