Poker Žirua u Sevilji, Nejmar osvojio Old Traford

3 godine pre 448 pregleda Izvor: cdm.me

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobijedili su Mančester junajted 3:1 u pretposljednjem kolu Lige šampiona, pa će se u završnoj rundi odlučiti ko će iz H grupe u osminu finala.

Već u šestom minutu Nejmar je doveo “svece” u vođstvo, ali je uz malo sreće izjednačio Rašford u 32.

Potom su dvije velike šanse u nastavku propustili Marsijal, koju je prebacio skoro pa prazan gol, a onda i Kavani, koji je pogodio prečku.

Znao je da to kazni Markinjoš i iz gužve pred golom “đavola” poentira, da bi potom drugi žuti karton dobio Fred.

Da stvari budu još gore po Junajted u nadoknadi je Nejmar dao treći gol, pa je PSŽ bolji i u međusobnom odnosu sa ekipom iz Engleske.

Uoči posljednjeg kola Mančester, PSŽ i Lajpcig imaju po devet bodova. “Đavoli” gostuju u Njemačkoj i ne smiju da izgube, ako žele dalje.

Noć u Ligi šampiona je sa četiri gola u Sevilji obilježio napadač Čelsija Olivije Žiru, koji je svom timu u velikom stilu obezbijedio prvo mjesto u grupi.

Naš Adam Marušić odigrao je svih 90 minuta u remiju Lacija u Dortmundu 1:1. Domaći su poveli preko Gereira, Rimljani izjednači golom Imobilea iz penala, a potom u finišu propustili šansu da pobijede i prođu dalje.

Borusija je već u osmini finala, dok Lacio u posljednjem kolu ne smije da izgubi kući od Briža, koji je večeras savladao Zenit sa 3:0.

Lake i ubjedljive pobjede upisali su Juventus nad Dinamom iz Kijeva 3:0 i Barselona istim rezultatom na terenu Ferencvaroša.