Poraz fudbalera Rudara u prvoj provjeri na Zlatiboru

3 godine pre 590 pregleda Izvor: fk rudar

Fudbaleri Rudara pretrpljeli su poraz od Slobode iz Tuzle , u prvoj kontrolnoj utakmici na Zlatiboru. Tuzlaci su slavili rezultatom 0:2 (0:0).

Rudar – Sloboda Tuzla 0:2 (0:0)
Zlatibior
Stadion Švajcarija
Gledalaca : 50
Sudija : Kurtagić (Užice)

Rudar : Helić , Prenkočević , Čavor , Kartal , Golubović , Popović , Gašević , Zečević , Vujanović , Talović i Suraka .
Drugo Poluvrijeme : Vujović , Kasalica, Ernec ,Tahirovic , Patricio , Zuninjo , Krstonijević , Vučićević , Striković , Dajević i Golubović.

Sloboda :Beganović ,Ćivić ,Karišik ,Devedzić ,Kurtalić ,Dz .Beganović , Predragović , Mujagić , Husejinović i Alić.

Trener Govedarica je danas isprobao maltene sve igrače koji su krenuli put Zlatibora izuzev Živković i Vujovića koji su izostali zbog lakših povreda.
Mreže su mirovale u prvih 45 minuta , u nastavku Tuzlaci su bili bolji, u 46. minutu Mirsad Ramić je bio strijelac , a pobjedu Slobode potvrdjuje Saša Maksimović u 81.minutu.
Rudar sledeću utakmicu igra 3 . jula sa ekipom Voždovca.