Poraz rukometaša Rudara

2 godine pre 331 pregleda Izvor: pobjeda.me

Tri dana nakon što su ubjedljivom pobjedom nad Lovćenom (33:24) napravili krupan korak ka tituli, rukometaši Budvanske rivijere bez većih problema slavili su na jednom od nezgodnijih gostovanja.

Tim Dejana Dragnića savladao je Rudar (32:29) i zadržao maksimalan učinak poslije osam kola.

Talentovani tim Rudara vodio je 6:3, pa 7:5, nakon čega su oslabljeni gosti preuzeli kontrolu i do poluvremena stekli veliku prednost – 18:11.

Rudar je u 47. minutu smanjio na dva razlike (25:23), ali su Đođić i Radoman vratili mir Budvanima, koji su rutinski priveli meč kraju.

Sedam golova za Budvansku rivijeru dao je Đorđo Peruničić, šest Radivoje Đođić, jedan više od Luke Novakovića, Luke Nikolića i Boža Brnovića.

Kod Rudara sjajan je bio Filip Racković sa 14 pogodaka iz 17 šuteva.