Prva pobjeda Rudara, drama u Beranama

4 godine pre 447 pregleda Izvor: pobjeda.me

NajnovijeNajčitanijePrva pobjeda Rudara, drama u Beranama10.10.2020. 21:01Prvi bod Budućnosti, propuštena šansa za pobjedu10.10.2020. 19:43Dvostruki program na sjeveru, šampion sjutra u Danilovgradu10.10.2020. 11:48Adžić: Bodovi su nam potrebni10.10.2020. 09:20Prikaži sve vijesti

Poslije dva poraza, rukometaši Rudara upisali su prvu pobjedu u Prvoj ligi ove sezone.

Tim Nedima Selmanovića bio je ubjedljiv protiv Partizana 1949 (28:22), najviše zahvaljujući Ognjenu Lekoviću koji je postigao 11 pogodaka.

Drama je viđena u Beranama, upkos tome što su Komovi na poluvremenu vodili 12:5.

Domaćin je u nastavku zaigrao mnogo bolje, u u 46. minutu i preokrenuo, da bi do novog vođstva stigao u 52. (17:16).

Tada je, međutim, i stao, a Andrijevčani do drugog trijumfa u sezoni stigli zahvaljujući pogocima Slobodana Zonjića.

Za neđelju zakazan je duel Danilovgrada i Lovćena (17), dok će u četvrtak rivali biti Mornar i Budvanska rivijera.