PSŽ pao u Lajpcigu, herojski preokret Sevilje, lake pobjede Juvea, Čelsija i Barse

3 godine pre 478 pregleda Izvor: cdm.me

Fudbaleri Lajpciga pobijedili su Pari Sen Žermen 2:1 u derbiju večeri Lige šampiona.

Parižani su sjajno otvorili meč, poveli ranim golom Di Marije, koji potom nije iskoristio penal.

Kazna je stigla pred kraj prvog dijela kada je Nkunku izjednačio, odnosno na startu nastavka kada je Forsberg iz penala kompletirao preokret.

Gosti su u posljednjih 20 minuta igrali sa desetoricom poslije isključenja Gaja i nisu uspjeli da izbjegnu poraz.

Bili su veoma oslabljeni neigranjem Mbapea, Nejmara, Ikardija i imaju samo tri boda iz tri kola.

Krasnodar je vodio 2:0 u Sevilji, ali su domaći preokrenuli i pobijedili 3:2, iako su kod rezultata 1:2 ostali sa desetoricom poslije isključenja Navasa.

Junak trijumfa bio je Jusuf En Nesiri, koji je u 60. minutu ušao u igru, a potom u 69. i 72. pogađao mrežu ruskog tima za veliki trijumf.

Ubjedljive pobjede ostvarili su u gostima Juventus i Borusija Dortmund, siguran je bio Čelsi protiv Rena, dok je Barsa uz male probleme savladala Dinamo Kijev i ima maksimalnih devet bodova.