PSŽ zaustavljen, Liverpul i Real bolji od milanskih klubova

3 godine pre 316 pregleda Izvor: cdm.me

Druga noć Lige šampiona donijela je ogroman broj uzbuđenja.

Liverpul je u reprizi finala iz 2005. i 2007. pobijedio Milan 3:2.

Sjajan početak imali su redsi, poveli rano, stvarali šanse, Salah je stigao da promaši penal.

Onda fenomenalnih nekoliko minuta Milana i preokret za dva minuta preko Rebića i Diasa.

U nastavku poništen gol Milana zbog ofsajda, pa priznat Salahu poslije VAR-a. Sve je zaokružio Henderson sjajnim golom za 3:2.

Real je preko Rodriga u 89. minutu pobijedio Inter.

Pari sen Žermen je sa Mbapeom, Nejmarom i Mesijem u napadu uzeo samo bod kod Briža.

Siti je dao šest golova Lajpcigu.

Individualni učinak večeri imao je Ale koji je postigao četiri gola u pobjedi Ajaksa protiv Sportinga 5:1.

Siti je u goleadi pobijedio Lajpcig 6:3.

Golova nije bilo u Madridu. Atletiko bez Savića samo 0:0 sa Portom.

Rezultati:
Liverpul – Milan 3:2 (Aleksander Arnold 9, Salah 48, Henderson 69 – Rebić 42, Dias 44)
Inter – Real Madrid 0:1 (Rodrigo 89)
Atletiko Madrid – Porto 0:0
Briž – PSŽ 1:1 (Vanaken 27 – Andre Herera 15)
Mančester Siti – Lajpcig 6:3 (Ake 16, Mukiele 28 ag. Marez 46 p. Griliš 56, Žoao Kanselo 75, Gabrijel Žesus 85 – Nkunku 42, 51, 73)
Sporting – Ajaks 1:5 (Pasver 33, – Ale 2, 9, 52, 63, Berghuis 39)
Bešiktaš – Dortmund 1:1
Šerif – Šahtjor 2:0