Razočarenje na terenu ali i na tribinama

5 godina pre 818 pregleda Izvor: PV Informer

Fudbaleri Rudara su danas na gradskom stadionu pod Golubinjom u 2. kolu 1. CFL pretrpjeli poraz od Grblja iz Radanovića.

U ne baš zanimljivom ali borbenom prvom poluvemenu mreže su mirovale sa par polušansi sa obje strane.

U nastavku prvi do prednosti stigli su gosti pogodkom Nemanje Petrova. Igrao se 59. minut utakmice.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje. Egal je vratio sjanim golom Marko Vuković u 61. minutu.

Kako je utakmica odmicala, čini se fudbalerima Rudara je ponestajalo snage što je Grbalj znao da iskoristi. Najprije je došao do ponovne prednosti u 78. minutu golom Kordića da bi u dubokoj nadoknadi konačan rezultat postavio Đorđević za ubjedljivih ali nezasluženih 1:3.

Zanimljivo je bilo i na tribinama. Lica angažovana kao obezbjeđenje fudbalske utakmice su najprije na samom ulazu oduzimali plastične flaše koje su navijači nosili kako bi se osvježili na preko 30 C stepeni. Ono što je posebno izazvalo ljutnju i negodovanje kod navijača kojih je danas na stadionu pod Golubinjom bilo oko 500 jeste zatvoreni ventil na česmi koja se nalazi iznad glavne kapije. Takođe, toalet na gradskom stadionu nije funkcionisao.

Ovim putem pozivamo i apelujemo na rukovodstvo Gradskog stadiona da u narednim periodu obezbjede elementarne uslove za sve one koji posjete sportska dešavanja.