Rudar nakon preokreta savladao Jezero

3 godine pre 752 pregleda Izvor: PV Informer

U okviru 28. kola Prve telekom fudbalske lige, fudbaleri Rudara su savladali ekipu Jezera, rezultatom 4:2.

U meču, koji je odigran u zimskim uslovima koji su više podsjećali na januar nego li na početak aprila, viđeno je niz preokreta.

Poveo je Rudar u 10. minutu golom Zečevića sa bijele tačke. Nije dugo trajalo vođstvo Pljevljaka, jer je Jezero u 16. minutu stiglo po poravnanja, strijelac je bio Mamadu Menti. To je bio rezultat prvog poluvremena.

Već na startu drugog dijela meča, u 51. minutu gosti dolaze do potpunog preokreta pogotkom Redžepagića. Nakon tog pogotka, fudbaleri Rudara zaigrali su ofanzivnije i uspjeli da poravnaju rezultat u 68. minutu. Ponovo je strijelac bio Zečević, iz još jednog jedanaesterca.

3 minuta nakon toga, Rudar pogotkom Danina Talovića preokreće rezultat, da bi pogotkom Strikovića u 86. minutu bila osigurana pobjeda Pljevljaka.

U narednom kolu, Rudar u nedjelju gostuje ekipi OFK Titograda.