Rudar nastavio niz, Zeta nema snage za 90 minuta fudbala

3 godine pre 547 pregleda Izvor: vijesti.me

Rudar je u seriji, Zeta još nema snage za 90 minuta fudbala – Pljevljaci su u meču 8. kola na svom terenu savladali goste iz Golubovaca 2:0 i upisali treću vezanu pobjedu.

Gosti su se držali 60-ak minuta, ali to što su u prvenstvo ušli praktično bez priprema ne može da se nadoknadi tek tako i tokom sezone.

Domaći igrači su sigurno znali da rivalu mora da padne koncentracija, da noge postanu teške, pa su strpljivo čekali da se to dogodi.

U 57. minutu Ivan Bojović je po desnoj strani probio Kukuličića, koji ga je oborio u šesnaestercu, a Dušan Živković iz penala pogodio za 1:0.

Sve je bilo lakše za Rudar nakon vodećeg gola, a drugi je došao desetak minuta kasnije.

Velika greška odbrambenih igrača gostiju, koji su poklonili loptu Zakariji Suraki, na poziciji nije bio ni golman Karadžić, pa je napadač iz Gane hitrom reakcijom i udarcem sa ivice šesnaesterca postigao četvrti gol u prvenstvu.

Rudar ima 11 bodova, Zeta je ostala na dva.