Rudar prekidima srušio OFK Titograd

3 godine pre 557 pregleda Izvor: vijesti.me

Rudar se iskupio za poraz od Jezera u prošlom kolu, OFK Titograd je „poništio“ trijumf protiv Podgorice prošle nedjelje – epilog je duela na Starom aerodromu, u kojem su Pljevljaci slavili golovima iz prekida u nastavku (2:0).

Presudila je velika greška golmana domaćih Stefana Spasojevića, kome je lopta izmigoljila iz ruku u 61. minutu nakon kornera, a Vuk Striković se našao na prvom mjestu da postigne sedmi gol ove sezone.

Osam minuta kasnije korner sa desne strane i novi gol za Rudar – štoper Kartal je sa prve stative efektno poslao loptu u mrežu.

Dva tima su uoči ovog meča bila bodovno izjednačena na pretposljednjoj poziciji, sada Rudar ima tri boda više.

OFK Titograd ima samo dva boda više u odnosu na posljednjeplasirani Petrovac, koji je ostvario prvu pobjedu. Upravo se ta dva tima sastaju u srijedu, u 12. kolu, a domaćin je Petrovac.