Sutjeska bolja od Rudara u generalnoj provjeri

3 meseca pre 382 pregleda Izvor: dan.co.me

U generalnoj provjeri pred početak proljećne polusezone, fudbaleri Sutjeske Meridianbet pobijedili su u Pljevljima ekipu Rudara sa 3:1. Domaći tim je poveo u 12. minutu. Veljko Batrović je u svom kaznenom prostoru oborio Bulatovića, a sa bijele tačke mrežu je zatresao Zečević. Nikšićani su izjednačili u 51. minutu poslije prelijepog gola Batrovića. Samo tri minuta nakon toga, gol za vođstvo Sutjeske, poslije greške odbrane Rudara postigao je Milan Mirosavljev. Konačan rezultat je u 67. minutu postavio Dušan Vuković.

Rudar je meč počeo u sastavu: Vuksanović, Ukšanović, A. Pupović, Bakrač, Muratović, Bulatović, A. Golubović, Živković, Zečević, Knežević, Apia. Trener Nedjeljko Vlahović je u nastavku susreta šansu dao još: Okamotu, Čepiću, Pupoviću, Popoviću, A.  Goluboviću, Bogdanoviću, A. Kartalu i Kasalici.

S druge strane, vicešampion Crne Gore je igrao u sastavu: Giljen, Grivić, Vučić, Simić, Babić, Pavlović, Pajović, Batrović, Vuković, Šaletić, Mirosavljev. U drugom poluvremenu su još igrali: Kalezić, Marković, Đurković, Rudović, Aničić i Bojović.