TELEKOM PRVA LIGA Sutjeska zastala u Radanovićima, Rudar raspucan u Petrovcu

4 godine pre 800 pregleda Izvor: cdm.me

Fudbaleri Sutjeske remizirali su na gostovanju Grblju 1:1 u utakmici 18. kola crnogorskog šampionata.

Nikšićani su poveli preko Markovića u 51. minutu, ali nedugo zatim Đorđević je izjednačio i postavio konačan ishod.

Rudar je bio ubjedljiv protiv Petrovca. Pljevljaci su slavili sa 4:1, a poslije prvog poluvremena imali su dva gola prednosti zahvaljujući Krasiću i Rackoviću.

Kopitović je smanjio početkom nastavka, ali je u finišu Rudar zapečatio sudbinu domaćih. Prvo Vujačić nakon kontranapada, a potom je Rajović pogodio sopstvenu mrežu.

Vukčević je donio trijumf Zeti nad Titogradom (1:0), dok je meč Koma i Podgorice okončan neriješeno 1:1.

Od 19 sati na programu je derbi kola između Budućnosti i Iskre.

CFL, 18. kolo, rezultati:

ZETA – OFK TITOGRAD 1:0 /Vukčević 74/
GRBALJ – SUTJESKA 1:1 /Đorđević 54 – Marković 51/
PETROVAC – RUDAR 1:4 /Kopitović 55 – Krasić 22 p., Racković 40, Vujačić 85, Rajović ag. 89/
KOM – PODGORICA 1:1 /Vujović 4 – Kordić 70/