Uspješan nastup KK „Potoci“ na turniru u Bijeljini

3 godine pre 494 pregleda Izvor: PV Informer

Na karate turniru „Noć šampiona“ u Bjeljini KK „POTOCI“ je učestvovao sa 6 takmičara i osvojio 7 medalja:, 4 zlatne, dvije srebrne i jednu bronzanu medalju.

Zlatne medalje osvojili su: Nataša Šubarić, Dušan Borović, Luka Klačar, kao i Kata tim u sastavu: Neda Beljkaš, Mata Leovac i Nataša Šubarić.

Srebro je osvojili Jakov Cupara i Neda Beljkaš, dok je bronza pripala Matei Leovac.

Ovo je prva provjera jednog dijela takmičara koji se pripremaju za Balkansko prvenstvo. Sledeća provjera je 11.septembra na Kupu šampiina u Podgorici. Takmičari se spremaju i za Svjetsku premijer ligu u Turskoj i za Evropske igre malih zemalja u Podgorici.

Treneri KK „Potoci“, Ružica i Slavka Maksimović, pozivaju sve zainteresovane da dođu u salu škole „Ristan Pavlović“ na upis u karate školu i budu dio šampionske ekipe.