Velika i važna pobjeda Rudara

1 mesec pre 312 pregleda Izvor: PV Informer

Rudar je danas u Pljevljima ostvario važnu pobjedu protiv Budućnosti. Rezultat je bio 3:1.

Poslije prvog poluvremena koje je bilo loše sa dvije poluprilike na obje strane malobrojni gledaoci na stadionu Pod Golubinjom vidjeli su znatno bolji fudbal u drugom poluvremenu.

Vođstvo domaćem timu, koji je upisao šestu pobjedu ove sezone, donio je Zakarija Suraka u 71. minutu.

Izjednačio je Viktor Đukanović u 75, a do nove prednosti Rudar je došao pogotkom Dušana Živkovića iz jedanaesterca u 78. minutu.

Sve dileme riješio je autogolom u trećem minutu sudijske nadoknade, Nemanja Sekulić.

Vrijedi istaći da je strijelac prvog pogodka za Rudar Zakarija Suraka pogodio stativu i da je Rudaru poništen pogodak iz neobjašnjivih razloga.