Još jedan poraz Rudara na pripremama

3 godine pre 554 pregleda Izvor: fkrudarpljevlja.me

Rudar: Agović, Čavor, Kartal, Kašćelan, Prenkočević, M. Golubović, Živković, Zečević, Vujanović, Striković i Suraka.

Igrali su još: Talović, A. Golubović, Popović, Vučićević, Vujović i Gašević.

Fudbaleri Novog Pazara pobjedili su danas gostujući tim Rudara iz Pljevalja sa 1:0, u poslednjoj kontrolnoj utakmici pred početak takmičenja u Super ligi Srbije.

Prve šanse za domaćina imali su Danko Kiković u 17. minutu i Nikola Vlajković, koji je pet minuta kasnije pogodio prečku, a jedini gol pao je u 39. minutu, kada je Almir Aganspahić zatresao mrežu na asistenciju Luke Ratkovića.

Ratković je propustio priliku u 42. minutu, da bi Rudar u 63. minutu ozbiljno zapretio preko Zakarije Surake.

Prvo poluvrijeme Pazar je bio bolji, ali isto mislim da smo u drugom poluvremenu mi kontrolisali igru i stvorili par dobrih šansi. Dobar ambijent prvi put pred gledaocima posle dužeg vremena , mislim da nam ova utakmica može donijeti mnogo koristi jer Novi Pazar kvalitetna ekipa sastavljena od dobrih pojedinaca – izjavio je posle meča Nemanja Kartal.

Do kraja meča Pazarci su izveli još nekoliko opasnih napada, ali ih nisu krunisali Tamirlan Džamalutdinov i Nikola Kovačević u 69, Dejan Parađina u 87. i još jednom Kovačević u 90. minutu.