LŠ: Bajern srušio PSŽ u Parizu, Milan bolji od Totenhema

1 godina pre 146 pregleda Izvor: cdm.me

Nakon tri mjeseca čekanja, večeras je nastavljena Liga šampiona prvim utakmica osmine finala, a radovali su se fudbaleri Bajern Minhena i Milana.

Bavarci su u velikom derbiju, potpuno zasluženo, slavili u Parizu protiv PSŽ-a 1:0. Dejvis je centrirao u 53. minutu, a loptu je dočekao Koman i plasirao nisko po sredini gola.

Utakmicu za domaćina su počeli Mesi i Nejmar, Mbape je ušao u 57. minutu, ali zvijezde francuskog tima nijesu uspjele ni da ozbiljnije zaprijete rivalu, iako su Mbapeu poništena dva gola zbog ofsajda.

Fudbaleri Milana pobijedili su Totenhem sa 1:0 u prvoj utakmici osmine finala, golom Brahima Dijaza u sedmom minutu igre. Rosoneri prvi put igraju nokaut fazu Lige šampiona poslije devet godina i ovim trijumfom su pokazali da su izašli iz rezultatske krize.

Elitno takmičenje s enastavlja sjutra duelima Dortmund – Čelsi, odnosno Klub Briž – Benfika.