Real nakon preokreta deklasirao Liverpul, Napoli osvojio Frankfurt

1 godina pre 204 pregleda Izvor: CdM

Fudbaleri Real Madrida i Napolija napravili su krupan korak ka plasmanu u četvrtfinale Lige šampiona.

Kraljevski klub je na Enfildu, u reprizi prošlosezonske bitke za “ušati” pehar, ubjedljivo porazio Liverpul rezultatom 5:2, dok je Napoli slavio protiv Ajntrahta usred Frankfurta 2:0.

Aktuelni prvak Evrope loše je ušao u meč protiv Liverpula i već nakon 15 minuta imao dva gola zaostatka.

Najprije je Nunjez majstorski petom matirao Kurtou, a onda je golman Reala načinio veliku grešku pred svojim golom i omogućio Salahu laku realizaciju.

Ipak, već do odlaska na odmor je poravnao pogocima Vinisijusa žuniora, da bi u nastavku Real u potpunosti razbio premijerligaša.

Militao je početkom nastavka pogodio za preokret, a onda je na scenu stupio dvostruki strijelac Benzema.

Blizu naredne faze takmičenja je i Napoli, koji je golovima Osimena i Di Lorenca osvojio Frankfurt.

Liverpul – Real Madrid 2:5