Remi Rudara i Jedinstva, Budućnost uvećala bodovnu prednost

1 godina pre 272 pregleda Izvor: Pobjeda

Fudbalerri Rudara odigrali su meč bez golova na gostovanju Jedinstvu u Bijelom Polju, u 18. kolu Meridian CFL.

Istim rezultatom završen je i duel Jezera i Dečića.

Vodeća Budućnost pobijedila je u Baru ekipu Mornara 2:1 i ostvarila 11. pobjedu ove sezone.

Slavila je golovima Marka Bakića u 32. iz jedanaesterca i Zorana Petrovića u 60. minutu. Bakić je bio strijelac autogola u 73. minutu.

Sutjeska je u Radanovićima igrala sa tivatskim Arsenalom 2:2.

Nikšićki tim poveo je golom Tajrona Konrada u 14. minutu iz jedanaesterca. Izjednačio je Ivan Bulatović u 53, a novo vođstvo zvaničnom šampionu donio je Dragan Grivić šest minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Bulatović, svojim drugim pogotkom, u 71. minutu.

Domaći teren odbranio je Petrovac pobjedom protiv Iskre 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Zoran Mikijelj u 83. minutu.

Rudar je ovim remijem ostao na 8. mjestu Meridian CFL, sa osvojenih 20 bodova.

U narednom, 19. kolu, Rudar će gostovati ekipi Jezera.