Rudar remizirao na završetku jesenjeg dijela Meridian CFL

1 godina pre 376 pregleda Izvor: Pobjeda

Fudbaleri Jezera i Rudara odigrali su utakmicu bez golova, u poslednjem kolu jesenjeg dijela Meridian 1. crnogorske fudbalske lige.

Plavski i pljevaljski sastav su ovim remijem produžili seriju utakmica bez pobjede – Jezero na osam, a Rudar na sedam utakmica.

Rudar je završio jesenji dio prvenstva sa 20 osvojenih bodova, i u nastavku će ga čekati borba za bijeg sa donjeg dijela tabele.

Fudbaleri Sutjeske ostvarili su pobjedu, dok su bez pobjednika završeni dueli u Beranama i Radanovićima, u 19. kolu Meridianbet Prve crnogorske lige.

Sutjeska u Bijelom Polju savladala Jedinstvo Francu 4:0 i ostvarila 11. pobjedu ove sezone.

Zvaničnog šampiona do trijumfa u Bijelom Polju vodili su Tajron Konrad golovima u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena i 90, Dragan Grivić u 57. i Vajdi Sahli efektnim pogotkom u 70. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu tivatskog Arsenala i Petrovca, koji su u Radanovićima igrali 1:1.

Petrovac je poveo golom Mamadu Mendija u 37. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Hulijan Montenegro u 68. minutu.